Logo Superkamper

Wynajem

ikona telefonu  +48 512 485 700

Serwis

ikona telefonu  +48 725 711 711

Sprzedaż

ikona telefonu  +48 501 295 313

ikona zegara  Poniedziałek - Piątek 10:00 - 17:00news

Nasza historia

Podróżowanie kamperem zawsze było naszym marzeniem. Kilka lat temu udało się je spełnić i wyjechaliśmy kamperem na pierwsze, rodzinne wakacje po Europie.

To był najcudowniej spędzony czas. Dotarliśmy do wielu ciekawych miejsc, poznaliśmy mnóstwo wspaniałych ludzi. Dzięki możliwościom jakie daje podróż kamperem każdy dzień był pełen wrażeń. Zakochaliśmy się w caravaningu, czego uwieńczeniem jest powstanie naszej firmy.

Jeżeli marzysz o pełnej swobodzie podróżowania, chcesz samodzielnie planować urlop i cenisz sobie niezależność, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Podróżowanie kamperem to idealny pomysł na spędzenie wakacji, weekendów i urlopów.

Skontaktuj się z nami i przeżyj niezapomniane chwile.Dlaczego kamper?

 1. Postaw na wolność i niezależność

  1. Wybierając podróżowanie kamperem nie musisz się śpieszyć, wstawać skoro świt, by zdążyć na pociąg, autobus czy samolot. To Ty decydujesz dokąd wybierzesz się w podróż i kiedy zrobić postój.
 2. Zapomnij o bukowaniu pokoi i przepłacaniu za nocleg

  1. Dzięki przygodzie z caravaningiem nie jesteś uzależniony od hotelowych rezerwacji, ograniczeń związanych z szukaniem noclegu dla dzieci bądź zwierząt czy sztywnego planu wycieczki.
   Wsiądź za kółko naszego kampera, poczuj wolność i niezależność i sam zaplanuj podróż marzeń. Pomyśl jak wspaniale byłoby móc dotrzeć do miejsc, o których zawsze marzyłeś.
 3. Chcesz spontanicznie zmieniać trasę podróży i nie mieć żadnych ograniczeń?

  1. Oferujemy sprzedaż nowoczesnych kamperów renomowanej firmy hiszpańskiej BENIMAR.
   Dla osób, które nie podróżują często lub chciałyby uniknąć trudności związanych z zimowaniem pojazdu czy konieczności serwisowania go polecamy wynajem kamperów.
   To idealna okazja, by móc cieszyć się ogromem korzyści jakie daje caravaning bez konieczności rujnowania domowego budżetu.
   Działamy na terenie Warszawy.
 4.  

   

 5. Zapomnij o ograniczeniach bagażowych

  1. Nasze pojemne kampery są na tyle przestrzenne i funkcjonalne, że bez przeszkód możesz zabrać wszystkie ulubione rzeczy, sprzęty elektroniczne, ekwipunek sportowy, zabawki dzieci czy zapas żywności.
 6. Komfort i doskonałe warunki

  1. Nie musisz się także martwić o posiłki – nasze kampery wyposażone są w kuchenki, które pozwolą Ci przygotować niemal każdy posiłek. W naszych nowoczesnych pojazdach standardem jest także ciepła woda, toaleta, prysznic.

Ostatnie nasze wpisy

photo

Kemping a kamper park – czym się różnią?

27-12-2021 r.

Kilka tygodni temu na naszym facebookowym profilu udostępniliśmy post firmy CamperSystem. Ta na zdjęciach z drona prezentowała jeden z hiszpańskich kamper-parków, który miał aż kilka punktów serwisowych. Pod postem pojawiło się kilkaset komentarzy Czytelników, którzy m.in. stwierdzili, że „stać na betonie to nie caravaning”. Ktoś inny zapytał o dostępność dodatkowych atrak...

Czytaj więcej ➧